Voor consumenten

Navitas Organic Touch

Navitas Organic Touch: COSMOS Organic gecertificeerde haarverzorging van Jean Paul Mynè, met plantaardige actieve stoffen.

48 producten

Navitas Organic Touch

Navitas Organic Touch werkt met plantaardige actieve stoffen en is COSMOS Organic gecertificeerd, een internationale certificering voor biologische cosmetica die een minimumpercentage biologische ingrediënten en strikte productienormen garandeert.

De lijn omvat shampoos, maskers en serums in diverse geurvarianten, waaronder Blueberry, Carob, Cinnamon, Curry en Sesame, elk met een net iets andere ingrediëntenmix voor uiteenlopende haarbehoeften.

Navitas is sulfaatvrij en kleursparend, met een pH-waarde die is afgestemd op kleurbehandeld haar, waardoor de kleurintensiteit langer behouden blijft na een kleurbehandeling.

Onderdeel van het Haarverzorging-assortiment. Geschikt voor zowel salongebruik als doorverkoop voor dagelijks thuisonderhoud.

Veelgestelde vragen